Úvod Pokoje Rezervace Služby Partneři Kontakty
 
  CZE
  EN
  GER
 
 
 
 
Akční sleva pro skupiny. Pro více informací volejte na +420 602 652 774

Hotel Enjoy Inn – komfortní ubytování v srdci města Plzně

Vítejte na stránkách *** hotelu Enjoy Inn v Plzni. Hotel byl otevřen v roce 2008 po kompletní rekonstrukci budov historického centra města. Poloha hotelu se tímto řadí k těm nejlukrativnějším v Plzni přímo u náměstí Republiky.


Zvětšit mapu

Náměstí Republiky je nejdůležitější a nejvýznamnější náměstí v Plzni. Nachází se v historickém centru města, v době jeho založení bylo jedno z největších náměstí v Evropě, jeho rozměry činí 139 × 193 m (náměstí je obdélníkového tvaru). Nachází se na něm mnoho památek, historických i významných budov (například radnice či budova arciděkanství). V ploše severní části náměstí stojí katedrála svatého Bartoloměje, která je dominantou současné Plzně. V severozápadním rohu stojí morový sloup z roku 1681 s replikou Plzeňské Madony. Ve zbylých rozích náměstí jsou od roku 2010 umístěny kašny volně znázorňující chrtici, velblouda a anděla, prvky městského znaku. Po severním a jižním okraji náměstí jsou vedené tramvajové tratě, jež zajišťují náměstí dopravní obslužnost.

Hotel Enjoy Inn nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích v a je vybaven Wifi připojením v celém objektu a moderní technikou jako jsou například plazmové televizory. Hotel má výtah disponuje čtyřmi patry s nově zařízenými pokoji.

Naši hosté mohou relaxovat v sauně a při masáži, nebo se také na večer nechat upravit v našem hotelovém kadeřnictví.

K perfektnímu pobytu patří i dobré jídlo a pití. Stylová hotelová kavárnička přímo u recepce hotelu nabízí kromě příjemného posezení skvělou kávu značky Illy, výběrové přírodní čaje značky Pure a vybrané dezerty. Kavárna dále nabízí i kvalitní červená a bílá vína, která podtrhnou každý večer.

+420 602 652 774

Zarezervujte si teď
Přijímáme platební karty:
visa Credit-card-MasterCard
Credit-card-Amex


Copyright © 2009–2022 Enjoy Inn Hotel